Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Ulokowany w dzielnicy Jardim Paulista w São Paulo Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96 São Paulo oferuje zakwaterowanie 1 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Museu de Arte de São Paulo. Apartament o powierzchni 18 m² może pomieścić do 2 gości.
Hala koncertowa Ibirapuera Auditorium i Avenida Paulista znajdują się odpowiednio w odległości 10 min samochodem i w bliskiej odległości od tego apartamentu. Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96 ma pierwszorzędną lokalizację około 500 m od stacji metra Oscar Freire. Centrum kongresowe Reboucas znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru, a Vale do Anhangabaú leży 3 km od obiektu.
Goście mogą korzystać z 1 łazienki.
Ten apartament jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Do przystanku autobusowego Parada Oscar Freire idzie się w małej odległości. Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń.
- Lokalne atrakcje
- Avenida Paulista1,5 km
- MAM - Modern Art Museum3,5 km
- Estadio Palestra Italia3,6 km
- Downtown Sao Paulo3,2 km
- Edifício Itália2,9 km
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion3,5 km
- Parque do Ibirapuera3,2 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas10 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Julio Prestes4 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
- Czujniki dymu
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Centrum fitness
Usługi
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Herbata i kawa
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy korzystanie z Wi-Fi w Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96 jest płatne?
Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96 zapewnia Wi-Fi, z którego można korzystać za darmo. - ❓
Czy Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96 obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96 wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96?
W Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj96 może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości. - ❓
Czy ten apartament oferuje jakieś udogodnienia dla osób podróżujących w celach biznesowych?
Ten apartament zapewnia osobom podróżującym służbowo dostęp do różnych udogodnień, w tym z biurka.